Magdalena Melerowicz


Jestem współzałożycielką VisualDreamers - marki powstałej z połączenia pasji i doświadczeń w obszarze rozwoju. W ciągu ostatnich dziesięciu lat mojej pracy miałam możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu rozwoju umiejętności psychospołecznych, pracując zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Tworzę i realizuję projekty rozwojowe, łącząc przy tym dobry warsztat trenerski z praktycznym doświadczeniem, zarówno uczestników, jak i własnym. Podczas swojej pracy niejednokrotnie słyszałam od swoich Klientów: „Chciałbym zobaczyć pełen obraz sytuacji”. „To pomogłoby mi zrozumieć co się dzieje i co powinniśmy zrobić”. I tu właśnie z pomocą przyszło myślenie wizualne i pomysł na markę VisualDreamers.

Wierzę, że w każdym z nas drzemie niesamowity potencjał, tylko niektórzy potrzebują pomocy, żeby go uruchomić i zostać zainspirowanym do działania. Mój akumulator ładuję będąc w kontakcie z naturą i drugim człowiekiem, najchętniej podróżując w „domu na kółkach”:) albo żeglując, no i oczywiście podczas rysowania :)