Ewa Łyszczarz


Jestem edukatorem, coachem rozwoju osobistego i trenerem mentalnym, ale moją kluczową kompetencją jest szukanie rozwiązań, które popychają człowieka ku lepszemu. Jestem inicjatorem innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych i praktykującym mnemotechnikiem.

Prowadzę Specjalistyczną Praktykę Rozwojową, która na Śląsku wspiera maturzystów. Współpracuje z wieloma Instytucjami między innymi z Fundacją Gaudette, realizując projekty na Malcie oraz w Barcelonie. Jestem twórcą i koordynatorem procesów coachingu grupowego dla maturzystów, rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedsiębiorców.

Współtworzę projekt VisualDreamers, ponieważ moje doświadczenie pokazuje jak mocno obraz aktywizuje przekaz. Pracując z ludźmi często słyszę „pokaż jak”, albo „narysuj to”, więc w odpowiedzi na to buduję markę VD. Jestem biologiem bo kocham życie, edukatorem bo wolę nauczanie od pouczania, trenerem bo grupa wyzwala we mnie wszystko co najlepsze, coachem bo w dążenie do celu widzę sens, człowiekiem z kreską bo chcę pokazać więcej….